Jitka Gajdicová, MBA

projektová manažerka – senior
Vyzná se v auditu, interních procesech společností a projektovém řízení.

Absolvovala bakalářské studium v oboru Finance (2007) a magisterské studium v oboru Business Administration (2009) na Hampton University ve Virginii, USA. Při magisterském studiu a po jeho skončení pracovala v univerzitní kanceláři zodpovědné za příjem studentů. Zde se mimo jiné věnovala mapování existujících univerzitních procesů spojených s příjmem amerických i mezinárodních studentů, identifikací rizik a následných návrhů a implementací pro jejich zlepšení.

Po návratu do České republiky v roce 2011 nastoupila do oddělení Enterprice Risk Services ve firmě Deloitte Audit s.r.o., kde byla součástí týmu interního auditu. Její zaměření se týkalo provádění interních auditů, auditů projektů financovaných z EU fondů a testování kontrol dle Sarbay Oxley Act. V rámci své praxe byla také členem forenzního týmu pracujícího na projektu Horizon v Houston, USA. Od roku 2015 pracovala ve společnosti Unipetrol a.s. na pozici manažerky interního auditu a byla zodpovědná za přípravu a provádění interních auditů včetně reportování jejich výsledků auditnímu výboru a představenstvu společnosti.

Součástí týmu BeePartner je od roku 2020. Podílí se na administraci projektů financovaných Technickou agenturou České republiky, přípravě projektových žádostí a projektovému řízení velkých projektů.

Ve volném čase ráda sportuje, čte a pracuje na zahradě.

Všichni lidé